DEJU FITNESA STUDIJA RĪGĀ

KUR FITNESS SATIEKAS AR DEJU

Deju fitnesa nodarbības notiek pozitīvā un vienreizēji enerģiskā gaisotnē mūsu studijā Rīgā (Andrejostas 5), kas ir iekārtota tā, lai justos kā mājās!

Jaudīgi un interesanti treniņi, kuros apgūsi dažāda stila deju fitnesa kombinācijas, dejosi un trenēsies stiprinot vispārējo ķermeņa muskalutūru un intensīvi dedzināsi kalorijas. Treniņos īpašs fokuss un uzsvars uz vingrinājumiem, lai veicinātu izteiktu vēdera un sēžas muskulatūras!

Deju fitnesa kombinācijas ir pielāgotas visiem fiziskās sagatavotības un deju prasmes līmeņiem. Treniņi ir ne tikai pārdomāti un ar profesionālu pieeju, bet arī viss koncepts kopumā ir vienreizējs. To saka arī mūsu studijas dalībnieces!

Lai iegūtu mūsu kontaktinformāciju, spied šeit

99%

Laimīgas dalībnieces

20+

Gadus dejojot
PDW© TĀ IR KOPIENA

SPĒCĪGA UN DRAUDZĪGA SABIEDRĪBA

PDW© nav tikai vieta, kur nākt trenēties, tā ir kopiena! Studijas durvis vienmēr ir atvērtas, lai piedalītos pasākumos, izbraucienos un iegūtu jaunus draugus. Tas ir laiks un telpa, kur satiec nevien burvīgu cilvēku kolektīvu, bet arī sevi!

Mūsu deju fitnesa studijā varēsi ne tikai forši patrenēties un justies labi gan fiziski gan emocionāli, bet arī piedalīties kopīgos pasākumos, retrītos, profesionālu video filmēšanā, brančos, sanākšanās un papildus aktivitātēs pašizaugsmei!

Katru mēnesi organizējam projektus – ar esošajām trenerēm un arī pieaicinātājam viespasniedzējām, pilveidojamies un attīstāmies fiziski, emocionāli un garīgi!

Ik mēneša noslēgumā – video projekts! Katra/s no mums uzdrošinās spert drosmīgu soli pretī pašpārliecinātībai, augstam pašvērtējumam! No deju fitnesa līdz dejai…pašizaugsmei!

AGNESE

Studijas dibinātāja un trenere.

 • Bagātīga deju pieredze 20 gadu garumā;
 • Zināšanas apguvusi prestižākajās studijās Losandželosā un Spānijā;
 • Sertificēta grupu fitnesa un privāto nodarbību trenere;
 • Savulaik dibinājusi panākumiem bagāto “Aggressive” deju studiju un SIA “Karsējmeitenes” Latvijā, kā arī īstenojusi “Dance Fit” projektus gan Latvijā gan Spānijā;
 • Daudzus gadus aizraujas ar sevis izzināšanu un apzinātības praksēm, ko arī organiski iekļauj deju fitnesa treniņos.

Kas ir PDW©? Mēs tulkojam kā DEJU FITNESS, lai sekotājām būtu saprotamāks virziens, bet protams piedāvātais treniņu veids ir daudz plašāks par klasisko deju fitnesu, mēs esam BRENDS, atšķiramies ar unikalitāti un oriģinālu treniņu konceptu!

Kāpēc PDW©? Nosaukums radās no vārdu salikumiem – PROGRESSIVE DANCE WORKOUT. Treniņi tik tiešām atbilst arī nosaukumam. Tā kā nosaukums likās par garu, tas tika saisīsināts uz PRO DANCE WORKOUT, kur “PRO” ir jau klāt vēl viena nozīme. Profesionālisms.

PAR TRENERĒM

Katra trenere ir unikāla!

Agnija

Trenere
Vienmēr ceļā uz sevis izzināšanu, iekšējā piepildījuma vairošanu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Lielisks veids kā apvienot visu vienā ir tieši deju fitness. Vairāk kā 15 gadus deja un aktivitātes ir bijušas klātesošas, apgūstot gan laikmetīgo, gan mūsdienu deju stilus. 2021. gadā pievienojos PDW© un tas bija labākais lēmums. Kā trenere vadu deju fitnesa treniņus kopš 2022. gada. Paralēli apgūstu uztura speciālistes kvalifikāciju. Ir jādzīvo un jārealizē projekti un idejas, kas patīk, par ko mirdz acis! Vairāk uzdrošināties, sekot iekšējam GPS un dzīvot dzīvi, kas piepilda!

Diāna

Trenere
Diāna ir LFBB atzīta fitnesa trenere, kā arī sporta studiju absolvente, kas prieku rod apzinātas kustības spēka treniņos, jogā un dejā. Sports nav tikai Diānas aizraušanās, bet dzīvesveids, kura baudīšanu viņa vēlas nodot un iemācīt arī citām.
Diāna uzskata, ka sievieti skaistu visupirms padara viņas personība un harizma, taču to vislabāk palīdz iznest trenēts ķermenis, kurā sieviete jūtas spēcīga un pārliecināta.

Ko sagaidīt PDW© treniņos?

 • Pakāpeniska ķermeņa iesildīšana
 • Interesantas, dinamiskas, viegli apgūstamas, dažādu deju stilu kombinācijas
 • Deju Kardio – aerobā slodze ar fitnesa elementiem
 • Total Body Workout – roku, kāju, vēdera preses, sēžas un muguras muskuļu nostiprināšanai 
 • Stiepšanās vingrojumi un atsildīšanās
 • Sievišķās enerģijas prakse caur kustību (ecstatic) un elpošanas rituālu.
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Iesaku jebkurai sievietei izmēģināt! Ar katru reizi sajūtu progresu un tas dod motivāciju turpināt apmeklēt treniņus. Dievinu, ka var no sirds izdejoties. Superīga vieta, lieliska atmosfēra, sirsnīga un atsaucīga trenere Agnese.”
Ieva
PDW dalībniece
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Lieliskas un kvalitatīvas nodarbības! Ar lielu interesi dodos uz treniņiem, jo vienmēr ir pārdomāts par jaunu un aktīvu programmu. Sajūtas pēc treniņa ir fantastiskas un kā punkts uz “i” ir personiskā attieksme no treneres. Paldies!”
Dace
PDW dalībniece
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Pēc vakardienas treniņa mana dvēsele smaida, es klausos klaviermūziku un jūtos dziedināta. Apbrīnojami, kā viens treniņš spēj pacelt emocionāli. Mīlu to ko Tu dod, ko dod deja un mūzika.”
Alise
PDW dalībniece
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Nevaru sagaidīt nākamo treniņu, kad dejošu nezinot rītdienu. Ļoti labi man uzņemās tas skaistais, ko Tu mums treniņos dod. Un riktīgi var just, kāds ap Tevi “community” ar laimīgām sievietēm veidojas.”
Elīna
PDW dalībniece

MŪSU ATBALSTĪTĀJI